www.pivnigalerie.cz     Pivní galerie

 Home
 Sortiment
 Dnes točíme
 Pivní novinky
 Pivní koše
 Pivní galerie
 První pivní most
 Historie
 About beer gallery
 Ölgalleriet
 La galerie de la bière

Kontakt: Petr Vaněk
Telefon:  220 870 613
                 602 209 854
Mimo otevírací dobu:
                 266 712 763
Adresa:   U Průhonu 9
                 Praha 7
                 PSC 170 00

E - mail:  vanek@pivnigalerie.cz
Mapa:      >zde<Aktuálně

Pivní Galerie Praha Holešovice

obchod s nabídkou nejvíce druhů piva v České republice

Základní informace o Pivní Galerii - profil firmy

 Pivní Galerie byla založena v květnu 2001 a je součástí společnosti PEVA-trading, spol. s r.o., která je vlastněna českými fyzickými osobami a je registrována v OR ČR. Logo Pivní Galerie a název Pivní Galerie jsou registrovány a chráněny jako ochranná známka č. 257211/Kombinovaná/.

Cíl činnosti

 Cílem činnosti Pivní Galerie je zviditelnit roli a produkty existujících malých a středně velkých českých i moravských pivovarů v rámci české, moravské a v budoucnu i evropské společnosti pro zkvalitnění spotřebitelské kultury veřejnosti a s uvážením historických souvislostí výroby piva v českých i moravských zemích.Svojí aktivitou chce Pivní Galerie vytvářet společenské a kulturní zázemí pro prodej a konzumaci speciálních piv z produkce malých a středně velkých českých i moravských pivovarů. V konečném důsledku by se mělo podařit obnovit cechovní vědomí cechu sládků a pivovarníků jako protiváhu průmyslové výrobě a distribuci piva.

 Od roku 2004 vystupovat jako strategický partner drobných domácích i zahraničních odběratelů, který je schopen obstarat a zajistit jejich požadavky na dodávky u producentů pro rozšíření a doplnění jejich sortimentu.

 Smyslem činnosti Pivní Galerie je podporovat produkci a nabídku speciálních piv a nealkoholických nápojů na bázi piva s individuální chutí vyráběných v omezeném množství v lokálních podmínkách pro labužníky, znalce i širokou veřejnost. Tím vytvářet prostor pro širší paletu chutí a výběru se zachováním typické české technologie a umění výroby piva.

Současný stav a nejbližší historie


 Pivní Galerie Praha Holešovice je prvním subjektem, který začal a uskutečňuje podporu odbytu a propagaci malých a středně velkých pivovarů v České republice bez toho, že by byl bezprostředně závislým obchodním partnerem nebo prodejcem kteréhokoliv z nich. Svoji obchodní nezávislost na konkrétní značce či producentovi speciálního piva a nápojů si Pivní Galerie pečlivě opatruje.

 Pivní Galerie poskytuje prostor pro prezentaci jakéhokoliv produktu, který obohacuje nabídku speciálních piv v ČR. Zároveň se tím stává místem pro setkání znalců a pro odborné diskuze o souvislostech výroby a produkce speciálních piv, porovnávání chuti a hodnocení zvláštností a odlišností jednotlivých druhů speciálního piva. Stává se rovněž místem pro degustace a setkání labužníků i zájemců o ochutnávku výjimečného speciálního vícestupňového českého piva, ale také sběratelů, kteří chtějí zachovat slávu a památku českých „domácích“ a městských či sídelních pivovarů. Poskytuje rovněž prostor pro představování novinek v produkci malých a středně velkých pivovarů a zajišťuje služby při uvádění novinek z produkce piva na trh v České republice.

 Ve své činnosti Pivní Galerie v současné době spolupracuje s 29 českými a moravskými pivovary, jejichž piva /celkem 120 druhů/ a další produkty jsou v prostorech Pivní Galerie přehledně vystaveny a nabízeny návštěvníkům a zákazníkům.

 Spolu s pivem a ostatními produkty jsou rovněž vystaveny a nabízeny upomínkové předměty a doplňky pivovarů. Pivní Galerie zveřejňuje i marketingové akce svých partnerů. V prostorech Pivní Galerie jsou umístěny loga pivovarů s nimiž Pivní Galerie spolupracuje, jsou k dispozici firemní materiály s historií jednotlivých pivovarů s přehledem jejich produktů a další materiály z historie výroby piva.

 Pivní Galerie rovněž nabízí stylové a originální dřevěné přepravky pro pivo, dárkové balení a příležitostné dřevěné obaly, výroční balení apod.

 Pivní Galerie nabízí kulturní a příjemné prostředí pro pořádání firemních i soukromých setkání, spojených s degustací a ochutnávkou speciálních piv. Pivní Galerii navštívila řada známých osobností a proběhly významné propagačních akce. V červnu roku 2001 navštívil Pivní Galerii zpěvák a herec Charles Aznavour spolu se svými kolegy při natáčení televizního filmu „Angelina“, v listopadu 2001 světově známý znalec a pivní kritik Michael Jackson. Po testování a ochutnávce si objednal několik druhů českých a moravských piv. Po návratu do Anglie uveřejnil upoutávku Pivní Galerie na své webové stránky, čímž stoupla návštěvnost zahraničních znalců a milovníků piva v Pivní Galerii. V březnu 2002 natáčela TV organizace „MF DNES“ šot pro své internetové stránky v prostoru Pivní Galerie. Ve své produkci představila všechna piva, která Pivní Galerie předvádí a nabízí. V dubnu 2002 natáčela v Pivní Galerii německá televizní společnost MDR pořad, který je obdobou českého „Objektivu“. Pivní Galerie byla představena jako kuriozita, protože pod jednou střechou“ soustřeďuje nabídku produktů 29 českých i moravských pivovarů.

 Pivní Galerie zajišťuje i prezentaci nových druhů piva, včetně služeb jako jsou organizace a zajištění mediálního pokrytí, propagace akce, pozvání vybraných hostů, zajištění cateringu. Tuto nabídku již využily pivovary Broumov,Náchod,Platan,Ferdinand - Benešov,Litovel,Holba,Zubr a další při uvádění svých novinek v produkci na český trh.

 Za dobu své existence si vytvořila Pivní Galerie řadu stálých kontaktů v oblasti mediálních prezentací a stala se poměrně známou i v širší laické veřejnosti. Kontakty Pivní Galerie využívá k propagaci pivovarů s nimiž spolupracuje v České republice i v zahraničí. České i moravské pivovary propaguje Pivní Galerie celkově v rámci své činnosti, ale také jednotlivě, v rámci služeb, které jednotlivým pivovarům poskytuje na smluvním základě.Na začátek stránky

Copyright © 2004 Pivní galerie